HellermannTyton GT.75X1800
Grip Tie Roll, 180" Long, 0.75" Wide, PA6/PP, Black, 1 per Package
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ10年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet1ページ18年前
Datasheet1ページ20年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+3.74%
関連部品
PanduitHLC3S-X0
Cable Tie, 12 in L, 3 in Max Bundle Dia., Black, Nylon, 222 lb Strength, 10 PK
PanduitHLS1.5S-X0
Cable Accessories Hook/Loop Cable Tie Nylon/Polyethylene Black
PanduitHLC5S-X0
CABLE TIE, CLINCHING, 457mm; Fastener Length - Imperial:18"; Metric:457mm; Width Imperial:0.75";
HellermannTytonGT.75X150C2
Grip Tie Strap, 15.0' x .75', PA6/PP, Black, GT-Series--Note:Price is for 100 Units
HellermannTytonCTM30C2
HellermannTyton CTM30C2 Cable Tie Anchor Mount, 0.86"x0.61", 0.2" Hole Dia, Black, 100/Pkg
ABB ControlFO350-40-0
Cable Tie, 13 in L, 3-1/2 in Max Bundle Dia., Black, Nylon, 40 lb Strength, 10 PK
説明
HellermannTyton GT.75X1800 Cable Tie, Extended-Length, 15"L, 250lb, POM, Black, GT-Series, 1/Pkg
Tie Roll,Grip;Polyethylene (Hook),Nylon (Loop);Black;180 in.
Cable Ties, Polyethylene Black Bag
Replacement for Tessco Gt.75x1800
RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15'
Grip Tie Roll, 19.05Mm X 4.57M, Pa6/Pe, Black; Fastener Length - Imperial:-; Fastener Length - Metric:-; Fastener Width - Imperial:0.75"; Fastener Width - Metric:19.1Mm; Fastener Colour:Black; Cable Bundle Diameter Max:- Rohs Compliant: Yes |Hellermanntyton GT.75X1800