Hasco Components HS212DC12
Signal Relay 12VDC 960Ohm 2A DPDT (20x10x9.9)mm THT General Purpose Relay
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ12年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.17%
説明
Electromechanical Relay, DPDT, Latched, 27.6VDC (Coil), 150mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), Random, AC/DC Output