Hasco Components CAS112DC12
Signal Relay 12VDC 280Ohm DPDT (20x9.8x12)mm THT General Purpose Relay
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ13年前
Master Electronics
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
DPDT 12V 2A Relay 288 Ohms PC Mount
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 19.4VDC (Coil), 2A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output