Grayhill 71E30-04B12N
Rotary Switch, Metric Mount Shaft & Bushing, 30&DEG, 4 Deck
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet24ページ11年前
Datasheet14ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive