Grayhill 71BSF30-01-2-04N
Rotary Switch, 1/4" Shaft, Shaft/panel Seal, Pc Mount, 30&DE
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet14ページ11年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
ElectroswitchC2P0204N-A
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
Rotary Switch, Shaft/panel seal, PC mount, process seal, 30° , 1 deck, 2 pole
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 2, POSITIONS/POLE: 04, CONTA
説明
SWITCH ROTARY 4POS 250MA 115V