Grayhill 71BS30-06-1-08N
Rotary Switch, 8 Positions, Sp8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ11年前
Electro Sonic
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 5 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
Grayhill71B36-06A10N
Rotary Switch, 1/4 shaft, 36° , 6 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 05, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 06, CONTA
Switch Rotary SP7T 7 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
Rotary Switch, 1/4 shaft, PC mount, 30° , 5 deck, 2 pole/deck, 6 position/pol
ElectroswitchC4D1006N-A
SWITCH, ROTARY;10 POLE;2-6 POSITIONS;5 DECKS;NON-SHORTING;0.5A;28VDC;SOLDER TERM.
説明
Rotary Switch, 1/4 shaft, shaft/panel seal, 30° , 6 deck, 1 pole/deck, 8 posi
Switch Rotary SP8T 8 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive