Grayhill 71BF30-03-1-11N
Switch Rotary SP11T 11 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ11年前
Electro Sonic
Sager Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 9 Positions, Sp9T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
ElectroswitchD4G0311N
Switch Rotary 3P11T 11 Round Shaft Solder Lug 1.5A 115VAC 28VDC
ElectroswitchC4D0312N-A
Switch Rotary 3P12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.5A 125VAC 28VDC
説明
Rotary Switch, 11 Positions, SP11T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-right Angle
Rotary Switch Switch 0.25A 1-P 10-Pos
SWITCH ROTARY 11POS 250MA 115V