Grayhill 56S30S-01-1-05N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 05, Conta
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ16年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
C&K ComponentsMA05L1NZGD
Switch Rotary SP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA Medical
C&K ComponentsMA05L1NZQF
Switch Rotary SP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMA05L2NZQD
Switch Rotary SP5T 5 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
Switch Rotary SP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
説明
Switch Rotary SP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC