Grayhill 51A30-01-1-03N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 03, Conta
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ9年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
C&K ComponentsMC03S2NZQD
Switch Rotary SP3T 3 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
C&K ComponentsMC03L2NZQD
C&K ComponentsMA03L1NZQD
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
Rotary Switch; 1/4 shaft; 36° ; 1 deck; 1 pole/deck; 3 position/pole; non-sho
Rotary Switch, Screwdriver slot shaft, 36°, 1 deck, 1 pole/deck, 3 position/pole
説明
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 220VAC 28VDC
Rotary Switch Switch 0.15A 0.20AA 1-P 3-Pos
Rotary Switch Standard 1 8inin shaft 3 position p
51 Series Standard 1 Deck SP 3 Position Panel Mount Solder Lug Rotary Switch
Rotary Switch, 3 Positions, SP3T, Latched, 0.2A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP3T 1 28V 115V (BBM) , 14.27mm*35.46mm