Grayhill 50P36-01-1-10N
Rotary Switch, 36 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 10, Conta
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ9年前
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
C&K ComponentsMA00L1NCQD
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMA00L3NCGD
Switch Rotary SP10T 10 Round Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
C&K ComponentsME00L1NCQD
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 08, CONTA
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 11, CONTA
ROTARY SWITCH, 45 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 08, CONTA
説明
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 220VAC 28VDC
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, 0.2A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-straight
Rotary Switch PC mount 10 position pole
50P36-01-1-10N-C |Grayhill 50P36-01-1-10N
SP10T 1 28V 115V (BBM) , 12.7mm*29.52mm