Grayhill 44A30-03-1-10N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 03, Poles/deck: 1, Positions/pole: 10, Conta
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet2ページ15年前
Master Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
SWITCH, 1 IN. +/- 0.010 IN. DIA., 1000 VAC, 1 A, 1, 3, 2 TO 4, ROTARY, PC MOUNT
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 10, CONTA
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
ElectroswitchD2D0312N
Switch Rotary 3P 12 Shaft Solder Lug 0.55A 115VAC 28VDC
説明
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, 1A, 28VDC, Screw Terminal, Single Shaft Type Actuator, Panel Mount
Rotary Switch Standard solder lug 10 position
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP10T 3 28V 115V (BBM) , 29.51mm*65.81mm