Gowanda 059AT5002HLF
General Purpose Inductor, 50uH, 10%, 1 Element
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ4年前
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH