Festo YSR-16-20-C
Pneumatic Shock Absorber, Self-adjusting, 20MM Stroke, Ysr-c Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+7.92%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
FESTO YSR-16-20-C Shock Absorber YSR-16-20-C
Festo ysr, 30Nm, 122.5mm