Amphenol Communications Solutions 98414-G06-26ULF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Minitek®
IHS
Datasheet2ページ6年前
JRH Electronics
Future Electronics
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Amphenol Communications Solutions10075025-G01-26ULF
Pin Header, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 26 Contacts, Through Hole, FCI Minitek 10075025 Series
Amphenol Communications Solutions98414-F06-26ULF
Conn Shrouded Header HDR 26 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions57102-G06-13LF
Conn Unshrouded Header HDR 26 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Box
Conn Unshrouded Header HDR 26 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Milli-Grid Tray
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Pin Header, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 26 Contacts, Surface Mount Straight, Milli-Grid 87832
説明
CONN, HEADER, 26POS, 2ROW, 2MM, TH; Available until stocks are exhausted
CONNECTOR HEADER THROUGH HOLE 26 POSITION 0.079 (2.00MM) ROHS COMPLIANT: YES
Minitek®, Board/Wire to Board Connectors, Shrouded Header - Through Mount - Double row - 26 Positions - 2mm (0.079inch) - Vertical