Fastron XHBHV-222J-02
Choke Wirewound 2200uH 5% 20KHz 75Q-Factor Ferrite 0.4A 5.04Ohm DCR AXL Ammo
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
Master Electronics
TME
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
説明
General Purpose Inductor, 2200uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core