Fastron XHBCC-362J-01
Choke Wirewound 3.6mH 5% 20KHz 45Q-Factor Ferrite 280mA 7.9Ohm DCR AXL T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
Master Electronics
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
説明
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Fastron
General Purpose Inductor, 3600uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core