Fastron MICC-102K-02
Choke Wirewound 1mH 10% 20KHz 60Q-Factor Ferrite 55mA 33Ohm DCR AXL Ammo
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ5年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
+40.00%
説明
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Fastron
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core