Fastron 1206F-4R7J-01
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1206
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ5年前
Master Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor 4.7®H 5% 280mA Taped/Reel 2000 QTY
1206 WIREWOUND FERR IND 4.7uH 5%