Fastron 1206F-3R3J-01
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1206
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ5年前
Master Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor 3.3®H 5% 280mA Taped/Reel 2000 QTY
1206 WIREWOUND FERR IND 3.3uH 5%