Epson FC1610AN 32.7680KA-AC
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ0年前
Datasheet0ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.50%
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2016-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
9pF ¡À20ppm 32.768KHz 90K¦¸ 1.65mm*1.05mm*500¦Ìm
KHZ XTAL +/-20PPM,-40~85C 9.0PF BULK
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD