EPCOS B82476A1223M000
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.7A 0.05Ohm DCR Automotive T/R
EOL
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ13年前
Newark
EPCOS
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1.57%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-07
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2026-07-31
LTD Date2027-01-31
関連部品
Ind Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.5A T/R