EPCOS B72220Q0321K101
Metal 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 840V 130A 20mm 10%
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet25ページ8年前
Ciiva
Newark
TME
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.01%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
B722 Series 420 V 320 Vrms 840 V Clamp 12 kA 1000 pF SuperioR-MP Leaded Varistor
Var MOV 275VAC/350VDC 15000A 430V Radial Bulk
B722 Series 385 V 300 Vrms 775 V Clamp 12 kA 1050 pF SuperioR-MP Leaded Varistor
説明
Var MOV 320VAC/420VDC 15000A 510V Radial Bulk
510V 15KA 1 459V 561V 420V 320V 255J 1.05nF@1kHz 22.5mm*27mm
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=320Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=15000A
SIOV-Q Metal oxide varistor 320Vrms 1.2W
Varistor, 255J, Through Hole Mount
VARISTOR, 255J, 320VAC; Voltage Rating VAC: 320V; Voltage Rating V DC: 420V; Product Range: B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 840V; Varistor Case Style: Disc 20mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Curr
Varistor, 255J 320Vac; ; Voltage, Varistor:510V; Voltage, Varistor At 1Ma:510V; Voltage, Clamping Max:840V; Voltage, Clamping 8/20Us Max:840V; Energy, Transient:255J; Current, Peak 8/20Us Max:15000A; Voltage Rating, Ac:320V; Voltage |Epcos B72220Q0321K101.