EPCOS B32560J6222K000
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount, 3510
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet46ページ7年前
TME
Newark
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.90%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupR82MC1220DQ50K
Cap Film 0.0022uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap, 2200Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C6222K189
Yageo GroupR82MC1220AA50K
Cap Film 0.0022uF 400VDC/200VAC PET 10% 7.2 X 2.5 X 6.5mm RDL 5mm Loose in Box
Film Capacitor, 2200 pF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Cap, 2200Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C6222K289
Yageo GroupR82EC1220Z350K
Cap Film 0.0022uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
説明
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2nF 200V
EPCOS B32560J6222K000 CAP, FILM, PET, 2.2NF, 400V, RAD
Film Capacitor, B32560 Series, 2200 Pf, 10%, Pet (Polyester), 400 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32560J6222K000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 5.5mm(H) x 9mm(L)
FILM CAP MKT SILVER 0.0022 F 10% 400VDC LS 7.5MM
CAP FILM 2200PF 10% 400VDC 2DIP
2.2nF ¡À10% , 7.5mm 400V 200V DIP-2 9mm*2.5mm*5.5mm
Capacitor PET B32560 2.2nF 200Vac 400Vdc
RS APAC
CAP, 2200PF, 400V, 10%, PET; Capacitance: 2200pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32560 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia