TDK B32560J6102K000
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 3510
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet46ページ7年前
TME
Newark
Ciiva
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Yageo GroupR82MC1100DQ50K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm Bulk
Yageo GroupR82MC1100Z350K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1100AA50K
Cap Film 0.001uF 400VDC/200VAC PET 10% 7.2 X 2.5 X 6.5mm RDL 5mm Loose in Box
説明
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.001uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 5.5mm(H) x 9mm(L)
CAP, 1000PF, 400V, 10%, PET; Capacitance: 1000pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32560 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia