EBM-Papst W2D170-AA04-52
Ac Fans Axial Fan, 170Mm, 230Vac, 45/43W, 0.23/0.16A, 2750/3100Rpm, Ball, A-Series
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet6ページ13年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.29%
説明
AC Fan Ball Bearing 400VAC 0.09A 43W 3100RPM Flange Mount
AC AXIAL FAN, 170MM, 6 BLADES, IP44