EBM-Papst R2E220-AA44-23の詳細は販売業者から提供されます。
AC Motorized Impeller Ball Bearing 115V 100W 50Hz/60Hz 2550RPM 530CFM 74dB Flange Mount
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 220mm Round, 115VAC, 530CFM
MOTORIZED IMPELLER, 115VAC, 530CFM, 8.66IN X2.8IN, 74DBA, 100W, R2E220 SERIES
MOTORIZED IMPELLER,115VAC,530 CFM,220mm DIA.,BALL,LEADS,UL/C
EBM PAPST R2E220-AA44-23Fan Blower, Single Inlet, Single Phase Motor, Motorized Impeller, 115 VAC, 71 mm, 530 cu.ft/min
AC Centrifugal Fan, 220mm dia, 115V
RS APAC
AC Motorized Impellers 220mm 115VAC 530CFM
Motorized Impeller; Diameter: 220mm; Curr
Motorized Impeller,8-5/8 in.,115VAC
Ac Motorized Impeller, 220 X 63Mm, 115V; Rango De Producto:Serie R2E220; Tensión De Alimentación:115Vac; Tamaño Del Marco Del Ventilador:-; Profundidad Externa:63Mm; Rango De Flujo - Imperial:530Cu.ft/Min; Evaluación Del Ruido:74Dba |Ebm-Papst R2E220-AA44-23