Eaton XLR-18R0507B-R
Electric Double Layer Capacitor, 18V, 20% +Tol, 5% -Tol, 500000000uF, Chassis Mount
Production
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
-28.57%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2023-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
XLR-LV Series 18 V 500 F -5/+20 % Chassis Mount Supercapacitor Module
Xlr Scap Module,18V,500F, pb, ov, temp/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Eaton Electronics XLR-18R0507B-R
500F 18V -5%~20% 1000h@ 65¡ãC 1.7m¦¸ , 417mm*68mm*177mm
SUPERCAPACITOR MODULE, 500F, 18V, SCREW;