Eaton XEV2SQ-800-V
Electric Fuse, 800A, 1000VDC, Inline/holder, 2
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ5年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-03-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FUSE 1000V 800A 2FU/115 AR EV