Eaton XEV1XSQ-400
Electric Fuse, 400A, 500VDC, Inline/holder, 1
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ5年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-03-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Eaton Corporation FUSE 500V 400A 1FU/115 AR EV