Eaton XEV10-50-RP
Electric Fuse, 50A, 500VDC, 20000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ7年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明