Eaton UP2UC-220-R
Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.7A 0.085Ohm DCR T/R
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet4ページ9年前
Datasheet4ページ14年前
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginPhilippines
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.1A 0.085Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.5A T/R