Eaton UP1B-150-R
Inductor Power Wirewound 16uH/15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 174.7mOhm DCR T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ10年前
Datasheet7ページ19年前
Datasheet6ページ18年前
Master Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.69%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Wirewound 15uH 15% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.3A T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039