Eaton SS-5H-2.5A-BK
2.5A Radial T Non-Resettable Wire Ended Fuse, 300 V ac | Eaton Electronics SS-5H-2-5A-BK
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet5ページ4年前
IHS
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-65.49%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
関連部品
Littelfuse0208003.MXEP
Fuse Subminiature Fast Acting 3A 350V Axial 5 X 15mm Glass Bulk CE/PSE/cULus
Bel Fuse0697W3150-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H3150-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697W3150-02
Littelfuse02200007MXP
Fuse Miniature Slow Blow Acting 3A 350V Holder Cartridge 5 X 15mm Glass Bulk CSA/UL
Littelfuse0447003.YXP
447 Series Fast-Acting 350 V 3 A 10.92 x 8.76 mm Through Hole EBF Fuse
説明
Electric Fuse, Time Delay Blow, 2.5A, 300VAC, 100A (IR), Through Hole
Fuse Subminiature 2.5A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Bulk
Fuse, PCB Leaded, 2.5 A, 250 VAC, SS-5H, Time Delay, Radial Leaded
300V 40.3A2S 100A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 2.5A 8.5mm*4.3mm*8.55mm
Fuses with Leads (Through Hole) 250V 2.5A SS-5H RADI AL TD FUSE
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2.5A 250V/300V Radial 8.5 X 4.3 X 8.55mm Plastic Bulk CQC/KC/PSE/TUV/cULus
FUSE BOARD MNT 2.5A 300VAC RAD
SS-5H RADIAL TD FUSE BULK PACK
FUSE, RADIAL, 2.5A, TIME DELAY, 250V; Voltage Rating V AC:250V; Fuse Current:2.5A; Breaking Capacity:100A; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Size Metric:8.5mm x 4.3mm x 7.85mm; Fuse Case Style:Radial Leaded; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); Fuse Mounting:Through Hole; MSL:MSL 1 - Unlimited