Eaton SR-5-630MA-AP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 0.63A 250V Radial 8.5 X 7.6mm Ammo CCC/SEMKO/VDE/cULus
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Datasheet3ページ0年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Fuses Unlimited
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.34%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Bel FuseRST800
Fuse Micro 0.8A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole
Schurter0034.6013
Fuse Subminiature Fast Acting 0.8A 250V Radial 8.5 X 8.5mm Thermoplastic Bag CCC/VDE/cULus
Littelfuse0218.800MXP
218 Series, 5 x 20 mm, Time-Lag (Slo-Blo®) Fuse | FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Littelfuse0239.800HXP
Fuse Miniature Slow Blow Acting 0.8A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CE/CSA/KC/PSE/UL
Littelfuse37008000410
Fuse Subminiature 0.8A 250V Fast 2-Pin Radial Through Hole Bulk
Bel FuseMRT800
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.8A, 277VAC, 100A (IR), Through Hole, ROHS COMPLIANT
説明
SR-5 Series Time Delay 250 V 630 mA Ø 8.5 x 7.6 mm Subminiature Radial Lead Fuse
Fuse, Pcb, 630Ma, 250V, Time Delay; Fuse Current:630Ma; Voltage Rating Vac:250V; Product Range:Sr-5 Series; Voltage Rating Vdc:-; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case Style:Radial Leaded; Breaking Capacity Current Ac:35A Rohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann SR-5-630MA-AP