Eaton PTR016V0090-BK
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 16VDC 40A 0.6W 1.2s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3.1 X 12.2mm Bag
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ14年前
TME
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
Littelfuse16R090BPR
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 16VDC 40A 0.6W 1.2s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Ammo
Littelfuse16R090BU
PTC RESETTABLE FUSE PTC Resettable Fuse, Through Hole Mount
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 30V 40A 0.6W 5.9s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Bulk Automotive
BournsMF-R090-2
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 60V 40A 1W 7.2s 0.14Ohm Radial 11.7 X 3.1mm T/R Automotive
RESET,60V,40A,0.9A IHOLD,1.8A ITRIP,RADIAL,BULK,HAZMAT<AZ
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 30VDC 40A 0.6W 5.9s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Bag Automotive
説明
Radial Resettable Fuse, PPTC, PTR016V, 16 VDC, 900 mA, 1.8 A, 1.2 s, Rectangular
PTC Resettable Fuse, 0.07ohm, Through Hole Mount
PTC Resettable Fuse 40A 16VDC Poly Bag