Eaton HSH1240-3R8357-R
Supercapacitors / Ultracapacitors Supecapacitor HSH 1240 3.8V 350F
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.57%
説明
SUPER CAP, HS HYBRID, 350F, 3.8V, RADIAL;
HSH1240-3R8357-R, EATON ELECTRONICS
SUPER CAP, HS HYBRID, 350F, 3.8V, RADIAL; Voltage(DC):3.8V; Capacitance:350F; Discharge Current Max:11A; ESR:0.045ohm; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Case / Package:Can; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:5mm RoHS Compliant: Yes