Eaton HCM0503-2R2-R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH/1.4uH 20% 100KHz Powdered Iron 6.8A 0.025Ohm DCR
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet7ページ5年前
Datasheet7ページ8年前
Datasheet7ページ10年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1015%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Iron 8A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8A
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Iron 7A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 8.2A 0.0191Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 7.1A 0.017Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 200KHz 8A 0.02Ohm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Iron Powder-Core, SMD, 2020
FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD / 2.2 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 6.8 A 25mOhm Max Nonstandard
HC MOLDED IND 2.2 H 6.5A 2 PADS SMT | Eaton Electronics HCM0503-2R2-R
100KHz 6.5A 6.8A 2.2¦ÌH 25m¦¸ ¡À20% SMD,5.1X5.2MM , 5.15mm*5.1mm*3mm
FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD