Eaton FP1308R3-R21-R
Inductor Power Wirewound 210nH/152nH 10% 100KHz Ferrite 68A 180uOhm DCR T/R
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ9年前
Datasheet4ページ17年前
Master Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.52%
関連部品
Inductor RF Chip Wirewound 215nH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 520mA 143mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 220nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 1.15A AXL Bag
Ind Chip Molded Bobbin Core 220nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 665mA 1812 T/R
RF Choke Wirewound 0.22uH 10% 25MHz 33Q-Factor Phenolic 0.935A 0.14Ohm DCR AXL Bag
TAIYO YUDENLK1005R22K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 220nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
説明
RoHS Compliant Wirewound Active 2012 Wirewound Inductor -40C~125C 100kHz 0.18mOhm 210nH
General Purpose Inductor, 0.21uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1308
FIXED IND 210NH 68A 0.18MOHM SMD / 210 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 68 A 0.18mOhm Nonstandard
Inductor, Un-Shielded, 210Nh, 80A, Smd, Full Reel; Inductance:210Nh; Rms Current (Irms):68A; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):80A; Product Range:Fp1308R Series; Inductor Case/Package:-; Product Height:8Mmrohs Compliant: Yes |Eaton Coiltronics FP1308R3-R21-R