Eaton EFX2S30K224B072LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.05%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Cap Efx2S 305Vac 0.22Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2S30K224B072LH
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
220nF ¡À10% 15mm 630V 305V 18mm*7.5mm*14mm