Eaton EFDKS90K706F064DH
Film Capacitor, Polypropylene, 900V, 10% +Tol, 10% -Tol, 70uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Cap Efdks 900Vdc 70Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS90K706F064DH
FDKS Series 900 v 70 uf 10% LS=52.5/20.3mm 4-Leads DC-link Met. Polypropylene
CAP FILM 70UF 10% 900VDC RAD