Eaton EFDKS70K806F034DH
Film Capacitor, Polypropylene, 700V, 10% +Tol, 10% -Tol, 80uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet23ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Cap Efdks 700Vdc 80Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS70K806F034DH
FDKS Series 700 v 80 uf 10% LS=52.5/20.3mm 4-Leads DC-Link Met. Polypropylene
CAP FILM 80UF 10% 700VDC RAD