Eaton EFDKA90K156E154BH
Cap Efdka 900Vdc 15Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA90K156E154BH
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
CAP FILM 15UF 10% 900VDC RAD
15¦ÌF ¡À10% 37.5mm 900V 10.5m¦¸ 42mm*24mm*45mm
15UF 900V 10%