Eaton EFDKA80K126D134BH
Cap Efdka 800Vdc 12Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA80K126D134BH
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
CAP FILM 12UF 10% 800VDC RAD
12¦ÌF ¡À10% 27.5mm 800V 8m¦¸ 32mm*22mm*37.8mm
12UF 800V 10%