Eaton EFDKA60K706E184DH
Cap Efdka 600Vdc 70Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA60K706E184DH
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
CAP FILM 70UF 10% 600VDC RAD
70UF 600V 10%