Eaton EFDKA45K806E174DH
Cap Efdka 450Vdc 80Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA45K806E174DH
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
CAP FILM 80UF 10% 450VDC RAD
80¦ÌF ¡À10% 37.5mm 450V 3.8m¦¸ 42mm*35mm*51mm
80UF 450V 10%