Eaton ECMT1V2023S-200-R
Inductor Common Mode Choke 20mH 1A 0.55Ohm 4-Pin Tray
データシート & ドキュメント
Upverter
Datasheet8ページ4年前
3か月間の傾向:
+46.26%
サプライチェーン
Introduction Date2021-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
IND, 20.0mH, THT, Standard Common Mode Choke
ECMT1V2023S-200-R, EATON ELECTRONICS
Single Phase EMI Filter, 250V
CMC 20MH 1A 2LN TH