Eaton DRQ127-221-R
DRQ Series Wire-wound SMD Inductor w/ Ferrite Core, 220 uH +/-20% 2.43A Idc
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet10ページ9年前
Electro Sonic
IHS
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+25.67%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 352mOhm DCR Blister T/R