Eaton CB61F6-3A-TR2
Fuse Chip Fast Acting 6.3A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57mm T/R PSE/cULus
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ5年前
Sager Electronics
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.16%
関連部品
Littelfuse0451007.MRL
451 Series - NANO2®Fast-Acting Subminiature Surface Mount Fuse, 7 A, 125 VAC 125 VDC, RoHS
Littelfuse0451008.MRL
Fuse Chip Very Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R CE/CSA/PSE/UL
Bel Fuse0679L7000-01
Fuse Chip Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Littelfuse0239007.MXP
Fuse Miniature Slow Blow Acting 7A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CE/CSA/KC/PSE/UL
Fuse Chip Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R PSE/cULus
Bel Fuse0679L7000-05
Electric Fuse, Very Fast Blow, 7A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
説明
Electric Fuse, Fast Blow, 6.3A, 125VAC, 125VDC, 100A (IR), Surface Mount, 2410
SMD Fuse, Fast Acting, 6.3 A, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], CB61F
Cb61F 6.3A Brick Fuse Tr2,5000/ T&r |Eaton Bussmann CB61F6-3A-TR2
125V 125V 13.7A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 6.3A 6.1mm*2.57mm*2.57mm
Surface Mount Fuses 125Vac 6.3A FA SMD Brick