Eaton / Cutler Hammer XTOE045CCSS
Overload Relay, 1NC/1NO, 9 A Min current, 45 A Max current
Newark
Datasheet257ページ9年前
Datasheet68ページ14年前
3か月間の傾向:
+128%
説明
Eaton C440 electronic overload relay, XT Electronic Overload Relay - IEC, 9-45A, Selectable 10A, Class 10 ,20, 30, 45mm frame
ELECTRONIC OVERLOAD RELAY, 45A, 9A, CONTACTOR FRAME C; Overload Current Min:9A; Overload Current Max:45A; Coil Voltage DC Max:-; Product Range:- RoHS Compliant: Yes