Eaton / Cutler Hammer XTOB032CC1
Eaton Corporation Iec Ovlr Frame C Class 10 24-32A
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet257ページ9年前
Datasheet312ページ17年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+228%
説明
Eaton XT IEC bimetallic overload relay, 24-32A overload range, 45 mm Frame size, 1NO-1NC contact configuration, Direct to contactor mounting, used with 25-32A contactor, 10A trip type
Overload Relay; Overload Adjustment Current Min:24A; Overload Adjustment Current Max:32A; Mounting Type:Direct; For Use With:Eaton Cutler-Hammer Frame C XT Series 25-32A Contactors; Contactor Direction:Non-Reversing ;RoHS Compliant: Yes